piątek, 10 czerwca 2011

kiedy rano wyglądam z okna widzę...

... :)))

13 komentarzy:

 1. Czyli obraził się tylko na chwilę?

  MumakiL

  OdpowiedzUsuń
 2. Moze masz pokoj do wynajecia na wakacje? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. witaj, wiewiórczasta akwarelistko! bardzo przyjemny, sympatyczny, ciepły blog, piszesz wrażliwie, domowo, ale masz w sobie dzikią gonitwę natury. nie jestem fanką słodkich pamiętniczków mebelkowo-floralno-ciasteczkowych, a Twój inteligentnie utrzymuje się na granicy, jest dla domatorów i istot lubiących stare, dobre babskie rozrywki, ale także dla wielu innych. koniec tego lukrowania, tyle tylko chciałam, pozdrawiam i wesołego lata życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kai, abigail - dziękuję :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Bea - niestety, nie przewiduję prowadzenia Wakacji Pod Gruszą ;)zresztą kosaćce już przekwitają i za kilka dni widok nie będzie tak spektakularny ;)

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. h.v - dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Cieszy mnie, że znalazłaś coś dla siebie wśród moich zapisków i mam nadzieje, że będziesz zaglądać w miarę czasu i nastroju ;)

  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. MLku - tak, zdecydowanie tylko na chwilę się obraził. Musiał, bo inaczej jak by wyglądała jego kocia duma? ;)

  uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne zdjęcie, a Twój ogród wydaje się zdecydowanie większy niż jest w rzeczywistości :-) Piękne te irysy, te delikatne, bardzo mi się podobają :-)

  Jak nastraja taki widok rano? :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Miriel - wkładam dużo wysiłku w takie zrobienie zdjęcia, by ogród wydawał się większy i by nie było zbytnio widać płotów ;)
  Ta rabata wygląda już inaczej - kosaćce przekwitły, z irysów zostały tylko wysokie, fioletowe, powojnik ma więcej kwiatów a pod nim pyszni się różowa róża i okrywowa biała też zabiera się za rozwijanie kwiatów. tylko patrzeć jak zakwitną liliowce i wtedy będzie całkiem inaczej :D

  Jak nastraja taki widok? U mnie wywołuje spokój i wyciszenie, taki moment zawieszenia zanim zacznie się codzienna krzątanina :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda, że kosaćce przekwitły... ale coś mi się wydaje, że jak rano wyglądasz z okna, to widzisz ogród bo zupełnie innym kątem ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Miriel - po ten widok schodzę na dół, do pracowni - warto :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że do mnie zaglądasz :) Bardzo mnie to cieszy, jak i każde kilka słów pozostawione przez Ciebie w komentarzach.
Życzę miłego dnia, pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie :)